"Я знову не сама". Співачка Джамала вдруге вагітна - Cтиль життя

Подія: Сьогодні, 12 лютого, Джамала розповіла, що очікує на поповнення у родині. Співачка і її чоловік, бізнесмен Бекір Сулейманов, невдовзі вдруге стануть батьками.

Об этом сообщает Роспрес


Деталі та коментарі: Артистка опублікувала в Instagram фото, на якому зображена з коханим та їхнім сином Еміром-Рахманом. Вони стоять на березі моря в Єгипті, де нещодавно відпочивали утрьох. Співачка зворушливо пригортається до чоловіка, а той цілує її в маківку, тримаючи на руках сина, якому у березні виповниться два роки. Джамала на світлині ніжно тримається за животик, який уже помітно округлився.


Зірка додала до публікації трепетного вірша. Подаємо його мовою оригіналу. "Мне казалось, у любви есть предел, граница, которая всем нам дана, Как взвешенная крупа, норма. Но ты постучал, дал знак, что здесь, Пристыдил меня, что я вновь не сама. И в секунду расширил просторы любви, что так часто мы сами себе назначаем. И со вселенной внутри ожидаю тебя, Да что там — души не чаю. Нет, невозможно стать опытней и даже привыкнуть. Это чудо, которое дарит Всевышний!" — написала Джамала.


Співачка вийшла заміж за Бекіра Сулейманова 26 квітня 2017 року. Урочиста церемонія проходила в Ісламському культурному центрі Києва в національних традиціях. 27 березня 2018 року Джамала народила первістка, якого назвала Еміром-Рахманом Сеїт-Бекіром ог’ли Сулеймановим.


Шанувальники і знаменитості наввипередки вітають майбутню маму двох дітей і бажають їй насолоджуватися вагітністю. Свої коментарі під публікацією вже залишили солістка гурту The Hard Kiss Юлія Саніна, дружина телеведучого Тимура Мірошниченка Інна, спортсменка Анна Різатдінова, співачка Оля Цибульська тощо.


Що було раніше: Нещодавно Джамала похвалилася новою нагородою за внесок в українську музику — "20 знакових пісень за 20 років" від музичної премії Yuna.


Джерело статті: “https://expres.online/ctil-zhittya/ya-znovu-ne-sama-spivachka-dzhamala-vdruge-vagitna”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя